Svatby

Informace o svatebním focení

Svatební den vnímám jako ten nejdůležitější krok v životě muže a ženy. Je tak pro mě velkou ctí zachycovat tolik lásky v jeden den, který trávíte s rodinou a svými blízkými.
Focení začíná už od ranních příprav, abych získala příběh z celého dne. Veškeré emoce, které v ten den probíhají jsou pro mě důležitou součástí.
Budu s Vámi stát u těch nejdůležitějších okamžiků, ale i v davu, kdy o mně nebudete vědět. Snažím se zapadnout mezi hosty a i v davu pozorovat skrze foťák veškeré dění.
U novomanželských fotek mám ráda přirozenost a to bez přílišného pózování. Momenty, kdysi užíváte sami sebe jsou ty nejhezčí vzpomínky.
Vyžaduji focení v podvečer, kdy tak získáme to nejlepší světlo a Vy si můžete být jistí, že Vám tak vzniknou krásné fotky.

Na svatbě s Vámi strávím cca 10 hodin. To je zhruba od ranních příprav až po první tanec či večerní focení novomanželů.
Obdržíte:

  • cca 500 – 700 upravených fotografií
  • online soukroumou galerii
  • USB flash disk s krabičkou vč. 100 vytištěných fotek
  • součástí balíčku je předsvatební focení, kde se líp poznáme a během toho nafotíme i pár fotek

V případě zájmu o fotografování Vašeho svatebního dne mě informujte na e-mail: info@brigitaolivova.cz, ráda Vám zašlu kompletní informace o focení. Uveďte prosím datum svatbymísto konání obřadu/hostiny a k tomu mi napište i nějakou představu o tom, jak chcete, aby svatba vypadala nebo něco o vás. Dám Vám rychle vědět, abych nezdržovala Vaše další hledání, pokud bych měla zrovna obsazeno.

 

Portfolio svateb

Svatební příběhy

 

Vendula a Radek

Peťa a Pavel

Janča a Petr

Péťa a Zdeněk

Liduška a Jan

Šárka a František

Renata a Matěj

Anežka a Jan

Martina a Martin

Ivet a Vašek

Lenka a Michael

Verča a Filip