Informace

Specializace

Specializuji se na focení svateb, zamilované, rodinné a těhotenské  fotografie.

 

Průběh focení

Nejraději fotím venku s přirozeným světlem a to především v podvečerních hodinách, kdy je sluníčko nízko a vytváří jemné stíny. Pokud nám nepřeje počasí, focení přesouváme na nejbližší vhodný termín.

Fotím především v přírodě, nejlepší volbou je nějaká louka blízko lesa nebo stromů, kam se můžeme schovat před ostrým sluncem. Focení je taková menší příjemná procházka, při které se na chvíli zastavíme a vyfotíme pár fotek.

Do focení nerada zasahuji nějakým zbytečným pózováním, přirozenost je pro mě důležitější. Uděláme procházku, při které prohodíme pár slov a u toho vás několikrát zachytím.

S dětmi mám radši, když si hrajete a užíváte si společné chvilky. Někdy je to samozřejmě těžší, protože dítě nemusí mít hned z počátku náladu, není také dobré je do focení moc nutit, já mám trpělivosti hodně. Mít však dobrou náladu je důležitou součástí toho, aby vznikly hezké rodinné či zamilované fotografie.

 

Ceník
rodinné/lifestyle/těhotenské/zamilované

 

  • 20 upravených fotografií v digitální podobě
  • výběr ze zaslaných náhledů
  • délka focení 1 hodina
  • doba dodání je 3-4 týdny od zaslání výběru fotografií k úpravě
  • každá další fotografie nad rámec balíčku 100.-Kč
  • cena balíčku 1.700,-Kč

* Cena je splatná ihned po focení.
* Neupravené fotografie neodevzdávám.
* V případě, že bych vážila cestu za Vámi a to mimo okolí mé působnosti, účtuji si 6,-Kč/km.

Souhlas s poskytnutím fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

 

Volné termíny

O volné termíny mi můžete napsat na e-mail: info@brigitaolivova.cz s uvedenými informacemi: jméno, telefonní číslo, o jaký druh focení máte zájem a přibližné rozpětí termínů. Fotím ve Valašských Kloboukách a okolí. Místa na focení vybírám sama, po dohodě můžeme fotit i jinde.

 

Co na sebe?

Důležitou částí, kterou tvoří fotky je i vaše oblečení. 🙂 Na rodinné a párové focení je vhodné, aby jste byli barevně a stylově sladěni. Nejvhodnější jsou pastelové barvy nebo jemně laděné kousky oblečení. Zvolit můžete například jen bílou barvu – pro pány košili či tričko s džínami, ženy můžou také něco víc elegantnějšího. Nedoporučuji černou barvu a trička s velkými vzory a reklamními potisky – zbytečně odvádí pozornost. Pokud si nevíte rady, ráda vám před focením poradím.

Dětem nezapomeňte vzít jejich nejoblíbenější hračku a různé dobrůtky či sladkosti, aby se nám během focení lépe spolupracovalo.