Informace

Specializuji se především na focení svateb, rodinnou, těhotenskou a portrétní fotografii.

Ceník

Klasické focení (ateliér/exteriér)

Cena 1.200.-Kč

  • 25  upravených fotografií v digitální podobě
  • odkaz ke stažení na internetové úložiště
  • všechny fotografie v barevném i černobílém provedení
  • délka focení 1-2 hodiny
  • 1-2 outfity
  • doba dodání je cca 4 týdny (záleží na mé vytíženosti)

*Každá další fotografie 50Kč.
*Cena je splatná ihned po focení.
*Výsledné fotografie vybírám sama z důvodu technických chyb. Neupravené fotografie neodevzdávám.
*Pokud si domluvíte více focení za sebou (např. dvě kamarádky/rodiny), poskytuji slevu 200.-Kč z focení.

Volné termíny

O volné termíny mi můžete napsat na e-mail: info@brigitaolivova.cz s uvedenými informacemi: jméno, telefonní číslo, o jaký druh focení máte zájem a termíny focení. Nebo můžete využít kontaktní formulář na stránce Kontakt.

 

Dárkové poukazy

Dopřejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na focení. Poukazy nabízím s roční platností od zakoupení, vyzvednout si jej můžete osobně nebo zasláním poštou (platba přes účet).

 

Co na sebe?

Doporučuji si s sebou vzít více variant oblečení, ať jsou Vaše fotky co nejpestřejší.

Portrétní fotografie

Vhodnou kombinací jsou letní šaty, večerní šaty, tričko – džíny a pletený svetr. Dále např.  topy, košile, sáčka, krajkové materiály, pletené doplňky, tuniky, vytahané svetry apod. Různé druhy kalhot, džíny, sukně atd. Nezapomínejte, že tyto věci musíme zkombinovat, proto vybírejte vhodný vršek i spodek. Nezapomínejte také na doplňky, které outfit doplní.

Rodinná a párová fotografie

Pro rodinnou (párovou) fotografii je důležité, aby jste se barevně a stylově sladili (sportovně, společensky, letně apod.). Oblečení však vybírejte dle svého stylu, ať se při focení cítíte nejpohodlněji. Pro venkovní focení se nebojte využít barevných kousků, fotky rozzáří a budou tak veselejší. Pokud si však nevíte rady a máte rádi jednoduchost, zvolte klasicky bílou barvu, košile/triko s džínami či šaty. V jednoduchosti je přece krása.
Vhodné je také použití doplňků jako jsou šátky, bižuterie, klobouky, čelenky atd. Dětem vezměte s sebou jejich nejoblíbenější hračku a různé dobrůtky či sladkosti, aby se nám lépe spolupracovalo.
NEDOPORUČUJI! Prosím vyvarujte se tričkům s velkými vzory a reklamními potisky, platí hlavně u dětí.

Těhotenská fotografie

Pro nastávající maminky je vhodné volit oblečení, které těhotenství podtrhne. Vyhněte se příliš volnému oblečení a těhotenským riflím, které dělají obrys pod tričkem. Vhodnější jsou rifle, které nedopnete a které překryjeme tričkem. Mezi svršky jsou to např. upnutá trička či svetříky, rozepínací košile, halenky nebo sáčka, různé vesty, tuniky apod. Vezměte s sebou i nějaké šaty, ponča a také komplet spodní prádlo, pokud budeme fotit nahé bříško. Jako rekvizitu můžeme použít ultrazvuk, případně další jiné dle vlastního vkusu.