Informace

Fotím svatební, zamilované, rodinné, těhotenské a portrétní fotografie.

 

Ceník

Exteriér –  1.500,-Kč

Ateliér (Valašské Klobouky) – cena 1.500,-Kč

  • 20 upravených fotografií v digitální podobě
  • všechny fotografie v barevném i černobílém provedení
  • výběr z náhledů
  • délka focení 1-2 hodiny
  • doba dodání je cca 4 týdny (záleží na mé vytíženosti)
  • každá další fotografie nad rámec balíčku 100.-Kč

* Cena je splatná ihned po focení.
* Neupravené fotografie neodevzdávám.
* V případě, že bych vážila cestu za Vámi a to mimo okolí mé působnosti, účtuji si 6,-Kč/km.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

 

 

 

Tisk fotografií

K Vašim nafoceným fotografiím si můžete nechat zajistit u mě také kvalitní tisk.

10 x 15 – 7,-Kč, 13 x 18 – 12,-Kč, 15 x 21 – 20,-Kč, 18 x 24 – 40,-Kč, 20 x 30 – 55,-Kč.

 

 

 

Volné termíny

O volné termíny mi můžete napsat na e-mail: info@brigitaolivova.cz s uvedenými informacemi: jméno, telefonní číslo, o jaký druh focení máte zájem a termíny focení. Nebo můžete využít kontaktní formulář na stránce Kontakt.

 

 

Co na sebe?

Na fotkách hraje velmi důležitou roli i vaše oblečení, protože i to tvoří fotky. Jelikož je focení spíše „sváteční“ záležitostí, měli by jste se dle toho obléct.
Doporučuji si vzít klidně více kousků a před focením vám ráda poradím.

Portrétní fotografie

Vhodnou kombinací jsou letní šaty, večerní šaty, tričko – džíny a pletený svetr. Dále např.  topy, košile, sáčka, krajkové materiály, pletené doplňky, tuniky, vytahané svetry apod. Různé druhy kalhot, džíny, sukně atd. Nezapomínejte, že tyto věci musíme zkombinovat, proto vybírejte vhodný vršek i spodek.

Rodinná a párová fotografie

Pro rodinnou (párovou) fotografii je důležité, aby jste se barevně a stylově sladili (sportovně, společensky, letně apod.). Oblečení však vybírejte dle svého stylu, ať se při focení cítíte nejpohodlněji. Pro venkovní focení se nebojte využít barevných kousků, fotky rozzáří a budou tak veselejší, naopak černou moc nedoporučuji. Pokud si však nevíte rady a máte rádi jednoduchost, zvolte klasicky bílou barvu, košile/triko s džínami či šaty. V jednoduchosti je přece krása.
Vhodné je také použití doplňků jako jsou šátky, bižuterie, klobouky, čelenky atd. Dětem vezměte s sebou jejich nejoblíbenější hračku a různé dobrůtky či sladkosti, aby se nám lépe spolupracovalo.
NEDOPORUČUJI! Prosím vyvarujte se tričkům s velkými vzory a reklamními potisky, platí hlavně u dětí.

Těhotenská fotografie

Pro nastávající maminky je vhodné volit oblečení, které těhotenství podtrhne. Vyhněte se příliš volnému oblečení a těhotenským riflím, které dělají obrys pod tričkem. Mezi svršky jsou to např. upnutá trička či svetříky, rozepínací košile, halenky nebo sáčka, různé vesty, tuniky apod. Vezměte s sebou i nějaké šaty, ponča a také komplet spodní prádlo, pokud budeme fotit nahé bříško.

Newborn aranžované miminka nefotím, ráda však nafotím vás a vaše miminko přirozeně, u vás doma nebo v ateliéru.