Služby

Těhotenské focení

Těhotenství je velký dar. Tato doba je neopakovatelná, a proto jsou tyto vzpomínky vzácné, ať už se fotíte se svým partnerem nebo sourozencem. Nejvhodnější dobou k focení je kolem 34. – 36. týdne, kdy jde bříško hezky vidět, ale zároveň jste ještě pohyblivá a cítíte se dobře. Focení probíhá v přírodě, v podvečerních hodinách, kdy je sluníčko nízko a vytváří jemné stíny.

 

Párové focení

Focení v páru je skvělý způsob, jak zachytit vaši lásku na věčnost. Nechávám vám větší přirozenost než u jakéhokoliv focení. Ale chci, aby jste se se svou polovičkou na chvíli zastavili a užili si ten čas spolu, i když bude strávený před objektivem. Bavit se, smát se, cokoliv… Nejlepší způsob je, když mi napíšete před focením něco o sobě, o tom, jak jste se poznali, co vás čeká, čeho si na tom druhém ceníte, případně se před focením potkat na kávě. Zaručuji, že pak vzniknou mnohem přirozenější a uvolněnější fotky.

 

Rodinné focení

I u rodinného focení si můžete užívat společné chvilky s dětmi. Vše je dovoleno – hraní, radování a děti můžou klidně skotačit mezi vámi. Nemám ráda přílišné nucení dětí do pózování, protože pak je to přesně opačně. Dobrá nálada vám zaručí skvělý průběh, aby vznikly hezké fotky do vašeho alba.

 

Ceník

  • 20 upravených fotografií v digitální podobě
  • výběr ze zaslaných náhledů
  • délka focení cca 1 hodina
  • doba dodání je 3-4 týdny od zaslání výběru fotografií k úpravě
  • každá další fotografie nad rámec balíčku 100.-Kč
  • cena balíčku 2.000,-Kč

* Neupravené fotografie neodevzdávám.
* V případě, že bych vážila cestu za Vámi a to mimo okolí mé působnosti, účtuji si 7,-Kč/km.

Souhlas s poskytnutím fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

 

Volné termíny

O volné termíny mi můžete napsat na e-mail: info@brigitaolivova.cz s uvedenými informacemi: jméno, telefonní číslo, o jaký druh focení máte zájem a přibližné rozpětí termínů. Fotím ve Zlíně a okolí. Místa na focení vybírám sama, po dohodě můžeme fotit i jinde.

 

Oblečení na focení

Důležitou částí, kterou tvoří fotky je i vaše oblečení. Na rodinné a párové focení je vhodné, aby jste byli barevně a stylově sladěni. Nejvhodnější jsou pastelové barvy nebo jemně laděné kousky oblečení. Zvolit můžete například jen bílou barvu – pro pány košili či tričko s džínami, ženy můžou také něco víc elegantnějšího. Nedoporučuji černou barvu a trička s velkými vzory a reklamními potisky – zbytečně odvádí pozornost. Pokud si nevíte rady, ráda vám před focením poradím.

Dětem nezapomeňte vzít jejich nejoblíbenější hračku a různé dobrůtky či sladkosti, aby se nám během focení lépe spolupracovalo.